قوانین و مقررات

قوانین و مقررات وب سایت من میتونم – بروزرسانی ۱۳۹۸/۰۹/۱۲

سایت من میتونم مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شود و تبادل هرگونه محتوای مجرمانه و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باعث مسدود شدن حساب کاربری می‌گردد و کاربران منمیتونم نباید هیچ پرداختی را به شیوه‌ای غیر از ایجاد سفارش از طریق www.iMitoonam.com پیشنهاد دهند یا بپذیرند.

ارائه تلفن و معامله خارج از فضای سایت من میتونم توسط فروشندگان و خریداران ممکن است منجر به محدودیت و عدم امکان فعالیت در وب سایت من میتونم برای ایشان گردد و در صورت بروز مشکل در معاملات و سفارش های خارج از سایت , سایت من میتونم هیچ مسئولیتی درخصوص پیگیری برای حل مشکل نخواهد داشت.

به منظور اطمینان از صحت و کیفیت انجام سفارش کارها ، مبلغ مربوط به هر سفارش ، تا پایان مرحله‌ی تحویل سفارش و تایید نهایی خریدار نزد وب سایت من میتونم نگاه داشته می‌ شود و به منظور حفاظت از حریم خصوصی‌شما از درخواست یا ارائه‌ی آدرس ایمیل ، نام کاربری رسانه‌های اجتماعی، وب‌ سایت‌ ها و دیگر راه ها ، شماره‌ی تلفن یا موبایل ، یا هر اطلاعات تماس دیگری برای ارتباط در خارج از منمیتونم خودداری نمایید و در صورت ارائه اطلاعات تماس برای خارج از سایت من میتونم منجر به اعمال محدودیت روی حساب کاربری شما میشود.

تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات سایت من میتونم استفاده کنند ، به غیر از اشخاص با سن کمتر از ۱۸ سال، برای استفاده از سایت می بایست موافقت خود را با تمامی قوانین سایت اعلام نمایید.

شما موافقت می کنید طبق قوانین سایت رفتار کنید و به موارد گفته شده عمل کنید و مسئولیت مالی استفاده از سایت ، خریدها ، خدمات دریافت شده را بر عهده بگیرید و تعهدات خود را در قبال پروژه ای که دارید انجام دهید مگر اینکه این تعهدات خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران یا سایت من میتونم باشد.

شما مجاز به ساختن بیش از یک حساب کاربری برای استفاده از امکانات کارفرمایی یا فریلنسر نمی باشید با یک حساب کاربری از هر دو این امکانات می توان به راحتی استفاده کرد ایجاد دو حساب کاربری در من میتونم مجاز نمی باشد.

در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود تا نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود انتخاب کنید شما بصورت کامل در حفظ و نگهداری رمز عبور خود مسئول هستید و ما با مشاهده هرگونه فعالیت در حساب شما چنین برداشت خواهیم کرد که شما یا فردی که از طرف شما اجازه دسترسی به او داده شده است وارد حساب کاربری شما شده است و درصورت مشکوک شدن به دسترسی غیر مجاز به حساب خود بلافاصله از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید.

کارفرما و فریلنسر ( خریدار و فروشنده ) :

برای انجام پروژه در سایت من میتونم کارفرما و پیمانکار ( درخواست کننده کار , خریدار ) و ( انجام دهنده کار , فروشنده ) بصورت مستقیم با هم در ارتباط اند و به صورتی که بعد از ارسال پیشنهاد کارفرما بهترین پیشنهاد یا پیشنهادها را انتخاب و فریلنسر انجام پروژه را قبول می کند.

کارفرما موافقت می کند خرید کند و فریلنسر موافقت می کند که سرویس و باقی ملزومات را طبق توافق پیش رو تحویل دهد و قرارداد بین کارفرما و فریلنسر شامل توضیحات پروژه و پیشنهاد فریلنسر و باقی شرایط و قوانینی است که بین کارفرما و فریلنسر در سایت توافق شده , قوانین سایت و هر مطلب و فایل دیگری که در سایت آپلود شده و مورد توافق طرفین قرار گرفته شده باشد می باشد.

شما موافقت می کنید که وارد هیچ توافقی که قوانین سایت را نقض کند نشوید و هر توافقی که قوانین سایت را نقض کند باطل است و کارفرما مسئولیت مدیریت ، بررسی ، پیگیری و پرداخت در زمان مقرر برای دریافت نتیجه مطلوب را بر عهده دارد و فریلنسر مسئولیت ارائه خدمات با کیفیت در زمان مقرر بر اساس توافق انجام شده را بر عهده دارد کارفرما و فریلنسر هر دو موافقت می کنند در جهت انجام اجرای توافق با یکدیگر همکاری و منصفانه رفتار کنند.

کارفرما و فریلنسر توجه دارند و موافقند که هر کدام به عنوان فردی مستقل رفتار می کنند فریلنسر به عنوان یک پیمانکار مستقل ، سرویس خود را ارائه می کند و هیچ رابطه شراکت ، کارفرماو کارمند ، مشارکت ، نماینده یا هر چیز دیگری بین کارفرما و فریلنسر یا بین من میتونم با کارفرما و فریلنسر وجود ندارد.

در بخش افزایش فالوئرها ( تمامی اپلیکشن های مجازی ) با توجه به کاره ارائه شده فریلنسر موظف به مشخص نمودن فالوئرهای واقعی و یا فالوئرهای غیر واقعی در صفحه کاره ارائه شده می باشد. ضمنا فالوور ها کاملا واقعی هستند و ایرانی اند.

کاربران و من میتونم :

من میتونم طرف حساب در توافقات ، قرادادها و درخواست های پروژه ها بین کارفرما ( خریدار ) و فریلنسر ( انجام دهنده کار – فروشنده ) نیست و وبسایت من میتونم هیچ کنترلی روی پروژه ها ندارد و از جزئیات آن آگاه نیست.

من میتونم مواردی از قبیل کیفیت انجام پروژه ، امنیت و قانونی بودن سرویس تحویل داده شده ، درست و دقیق بودن پروژه های ثبت شده ، سطح دانش ، پیشینه یا توان کاربران ، اطمینان از انجام کار توسط فریلنسر ، توان مالی کارفرما برای پرداخت بعد از انجام پروژه ، یا اینکه فریلنسر یا کارفرما پروژه را تا انتها ادامه خواهند داد یا خیر را تضمین نمی کند.

سایت من میتونم مسئول رفتار فریلنسرها نیست و فریلنسرها کارمندان من میتونم نمی باشند. تمام حقوق و تعهدات خرید و فروش خدمات بین کارفرما و فریلنسر خواهد بود و من میتونم هیچ وسیله یا ابزاری برای انجام پروژه ها در اختیار فریلنسرها قرار نخواهد داد و کارفرما و فریلنسر می بایست با یکدیگر تمام مسائلی که مربوط به حقوق و تعهدات می باشد را حل و فصل کنند.

کارفرما و فریلنسر توجه دارند و موافقند که ارزش ، اعتبار و حسن نیت سایت ، بستگی به عملکرد آنها در انجام پروژه دارد. به همین خاطر من میتونم به عنوان یک شخص سوم بر پروژه ها نظارت خواهد داشت تا دو طرف به موقع تعهدات خود را اجرا کنند و هر نوع استفاده شما از سایت من میتونم شما را به شریک ، نماینده و شعبه بین شما و من میتونم تبدیل نخواهد کرد.

پرداخت امن :

پرداخت های پروژه ها از طریق ایجاد پرداخت امن انجام می شود. پرداخت پروژه از طریق پرداخت مبلغ به من میتونم انجام می شود کارفرما در نظر دارد که پس از پرداخت به من میتونم ، دیگر دسترسی به مبلغ نخواهد داشت.

من میتونم فقط مبلغ را پس از اعلام رضایت کارفرما به حساب فریلنسر منتقل می کند درصورتی که پروژه انجام نشود، فریلنسر می تواند پرداخت امن را لغو کند تا به کارفرما بازگردانده شود یا درصورت بروز اختلاف ، کارفرما یا فریلنسر می توانند وارد سیستم حل اختلاف من میتونم شوند و اختلاف در صورتی که فریلنسر یا کارفرما اختلاف ایجاد کنند کارفرما و فریلنسر موافقت می کنند تا مشخص شدن وضعیت اختلاف , من میتونم هیچ پرداختی به هیچ یک از طرفین انجام ندهد.

درخواست برداشت :

شما می بایست روش و شماره کارت و حسابی که می خواهید از سایت برداشت کنید را در تنظیمات مشخص کنید برای برداشت از سایت من میتونم حساب کاربری شما می بایست تایید شده باشد یعنی نام و شماره موبایل می بایست از طریق ارسال تصویر کارت ملی و ارسال پیامک تایید شود و من میتونم به در خواست های برداشت پس از ۴۸ ساعت رسیدگی می کند و در صورتی که فعالیت مشکوکی در حساب شما مشاهده شده باشد تیم من میتونم این حق را برای خود محفوظ نگه داشته تا زمان مشخص شدن مشکل به درخواست رسیدگی نکند.

سایر قوانین پرداخت :

پرداخت های امن آزاد شده نهایی است و وقتی پرداخت امن توسط شما آزاد می شود نهایی و غیر قابل بازگشت می باشد و کارفرما توجه دارد و موافقت خود را اعلام می دارد که وقتی پرداخت امن آزاد می شود دیگر سایت من میتونم هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت امن ندارد و فریلنسر کار مربوط به پرداخت امن آزاد شده را انجام داده و کارفرما از کار تحویل گرفته شده رضایت کامل دارد و کارفرما من میتونم را در قبال مبلغ آزاد شده از هر گونه مسئولیتی مبرا می داند.

به عنوان کارفرما شما موافقت می کنید که فقط از طریق پرداخت امن هزینه پروژه را به فریلنسر پرداخت کنید چه در اولین پرداخت چه پرداخت های بعدی و چه پروژه های بعدی. همچنین شما تعهد می کنید که به صورت عمد یا غیر عمد کاری نکنید که باعث دور زدن من میتونم شود.

به عنوان فریلنسر شما موافقت می کنید فقط از طریق پرداخت امن هزینه پروژه را از کارفرما دریافت کنید چه در اولین پرداخت چه پرداخت های بعدی، و چه پروژه های بعدی همچنین شما تعهد می کنید که به صورت عمد یا غیر عمد کاری نکنید که باعث دور زدن من میتونم شود.

گزارش :

به عنوان کارفرما شما موافقت می کنید بلافاصله از طریق سیستم گزارش ، فریلنسرهایی که درخواست پرداخت خارج از من میتونم را دارند گزارش کنید. به عنوان فریلنسر شما موافقت می کنید بلافاصله از طریق سیستم گزارش کارفرمایانی که درخواست پرداخت خارج از سایت من میتونم را دارند گزارش کنید. اگر شما از مشکلی یا پتانسیل دورزدن از پرداخت امن من میتونم اطلاع دارید آن را به ما گزارش کنید.

حل اختلاف :

سیستم حل اختلاف من میتونم برای زمانی است که مبلغی به صورت پرداخت امن ایجاد شده و هنوز توسط کارفرما آزاد نشده باشد و در صورتی بروز هر گونه مشکل ، کارفرما یا فریلنسر هر دو می توانند برای دریافت مبلغ اختلاف ایجاد کنند. زمانی که کار تحویل کارفرما شده باشد و کارفرما پرداخت امن را برای فریلنسر آزاد نکند و زمانی که فریلنسر پاسخگو نبوده یا زمانی که پروژه تحویل داده شده از کیفیت مناسب برخوردار نباشد .

روش کار :

مذاکره: پس از ایجاد اختلاف توسط هر کدام از طرفین ، طرف مقابل از طریق سرویس پیام سایت من میتونم مطلع شده و موافقت می کند در کمتر از زمان تعیین شده در گفتگوی اختلاف حاضر شود و در صورت عدم پاسخگویی در موعد مقرر وب سایت من میتونم چنین در نظر خواهد گرفت که کاربر مقصر بوده و ممکن است رای به نفع کاربری که اختلاف ایجاد کرده است صادر شود. پس از ایجاد اختلاف ، کارفرما و فریلنسر موافقت می کنند از طریق مذاکره مشکل را بین خود حل کنند.

در حل اختلاف های بین کارفرما و فریلنسر که از طریق مذاکره حل و فصل نمی شود موافقت می کنید تا سایت من میتونم به عنوان سوم شخص در اختلاف را داوری کند .

شما توجه دارید و موافقت می کنید که سایت من میتونم داوری اختلاف بین کارفرما و فریلنسر را در ارتباط با پروژه ای که از طریق من میتونم انجام شده و پرداخت امن آن آزاد نشده باشد قبول می کند و داور تنها موظف است موارد زیر را در نظر بگیرد.

موافقت انجام شده در پروژه و فقط پیام ها و ارتباط هایی که از طریق سایت انجام شده باشد و فایل ها و توضیحاتی که ضمیمه میز کار پروژه شده باشد و مورد توافق طرفین قرار گرفته باشد.

شما توجه دارید و موافقت می کنید که حکم داوری من میتونم نهایی، لازم الاجرا و غیر قابل برگشت است و بعد از اعلام نتیجه من میتونم بر اساس رای صادر شده پرداخت را انجام می دهد.

روش ارتباط : شما توجه دارید و موافقت می کنید من میتونم شما را از طریق ایمیل آدرسی که مرتبط با حساب کاربری شما است برای ارسال اطلاعیه ها مطلع خواهد کرد شما مسئول دریافت اطلاعیه هایی هستید که از طریق ایمیل برای شما در زمان اختلاف ارسال می شود.

محتوای کاربران :

شما به شخصه مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت من میتونم به انتشار قرار می دهید. برای مثال هر محتوایی که شامل تصویر ، صدا یا ویدیو باشد (محتوای چند رسانه ای) هر پستی ، نظر یا مطلبی در فضای عمومی وب سایت ، پیام های خصوصی و هر جای دیگر هر محتوایی که در بخش هایی مانند پروفایل ، نمونه کار ، رزومه، پروژه ، نظرات و … ثبت می کنید شما بصورت کامل مالک و مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت من میتونم انتشار می دهید.

اطلاعات و محتوای شما نباید حقوق دیگران را نقض کند و نباید در تداخل با حقوق مالکیت معنوی با دیگران قرار گیرد باعث عصبانیت ، تهدید ، آزار و اذیت دیگران شود همینطور نباید مغایر با شئونات اخلاقی باشد.

من میتونم صحت اطلاعاتی که کاربران ارائه داده اند را تائید نمی کند و سایت من میتونم مسئولیتی در قبال هر گونه اطلاعاتی که کاربران در این سایت منتشر می کنند ندارد.

حذف محتوایی که حق مالکیت معنوی را نقض کرده است :

اگر شما باور دارید حق مالکیت شما نقض شده است از طریق بخش پشتیبانی این اطلاعات را برای ما ارسال کنید :

۱- نام و شماره تماس خود

۲- توضیح محتوایی که شما باور دارید باعث نقض حقوق شما شده است

۳- URL به محتوای اصلی شما

پشتیبانی وب سایت من میتونم در اولین فرصت به درخواست های بررسی حذف محتوای اشاره شده رسیدگی می کند.

با تشکر : تیم مدیریتی من میتونم

 

 

 

 

logo-samandehi